KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12319179
nr 1231 9179
Brita Nordenberg
(f. 1943), Sverige
Oljemålning, "Goda drömmar i Santa Rita", signerad. Olja på duk, 34x29
Brita Nordenberg, född 1943 i Göteborg, svensk målare.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 28 januari 2019
kl 18:06:14
28/1 17:47:35
Brita Nordenberg
Läs mer om Brita Nordenberg